Konya Doğalgaz Şofben Servisi

Konya Doğalgaz Şofben Servisi

    Konyada doğalgaz kombi ve şofben servisi olarak hizmet veren firmamız firmamız eğitimli, tecrübeli ve dürüst personeller ile çalışmaya büyük önem vermektedir. Konya ilimizde tüm markalara ait Hermetik veya Bacalı Doğalgaz şofbenleri için bakım-onarım ve servis hizmeti vermekteyiz. Konya da doğalgaz servisi olarak kombi, sofben, tesisat, baca uzatma, cam menfezi açma, doğalgaz kaçak tamiri, doğalgaz ocak dönüşümü gibi ilgili alanlarda tüm ihtiyaçlarınıza kaliteli, hızlı ve garantili çözümler sunmaktayız.
    Konya Doğalgaz Şofben Satışı
    Konya Doğalgaz Şofben Montajı
    Konya Doğalgaz Şofben Bakımı
    Konya Doğalgaz Şofben Tamiri
    İkinci El Konya Doğalgaz Şofbenleri alım satım ve montajı gibi ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 
  Konya Hermetik Doğalgaz Şofben Servisi

  Konya da yaygın olarak kullanılan Hermetik Doğalgaz şofbenlerinin özelleri hakkında kısa bilgi verelim. Hermetik şofbenler sıcak su noktasında konforlu kullanım sunarlar. Bu tür şofbenler kolay kolay sorun çıkarmamaktadır. Ayrıca kullanımı kolaydır. Gerekli ayarların yapılması ile beklentilerinizi rahatlıkla karşılarlar. Konya da Hermetik şofbenler genelde banyolara monte edilir. Konya ilimizde Hermetik şofben montajına iihtiyaç duyduğunuz durumlarda uygun fiyatlar ile kaliteli bir işçilik sunmaktayız.
Hermetik şofbenlerin kullanımı güvenlidir. Hermetik şofbenler atık gazı dışarı içindeki fan ile atar ve emniyet sistemleri sayesinde kullanıcı sağlığını tehlikeye atmaz aksine tehlikeye karşı korur. Bunun yanı sıra hermetik şofbenler bacaya bağlı çalışmaz. Bu sebeple de ortamın sürekli hava alması gibi bir zorunluluk da olmaz. Şofben alacaksanız Hermetik şofben tavsiyesinde bulunduğumuzu belirtelim. Hermetik Şofben ihtiyacınızda size rehberlik edebilir, sıfır ve ikinci el noktasında bütçe ve ihtiyacınıza uygun çözümler getirebiliriz.
 
    Konya Bacalı Doğalgaz Şofben Servisi


    Bacalı Doğalgaz Şofbenleri hermetik şofbenlere göre daha z tercih edilir. Sebebi sağlık açısında biraz tehlikeli olmasındandır. Bu tür şofbenleri dikkatli kullanmak son derece önemlidir. Konya da bacalı şofben kullanıcılarına önerilerimiz kullanım kitapçığına uygun olarak kullanma konusunu hafife almaları yönündedir. Genellikle banyoya monte edilen bacalı şofbenler sıcak su ihtiyacını karşılarlar. Baca Şofbenin montajının yapıldığı ve kullanıldığı ortamın büyük olması gerekir ki sağlık açısından sorun yaşanmasın. Bacalı şofbenler ortamdaki havayı kullanır bu sebeple de ortam büyük olmalıdır ki daha sağlıklı çalışma sergileyebilsin. Bunun yanı sıra bacalı şofben bulunan yerlerde genelde cam açık olmalıdır. Çünkü ortamın havasız kalması demek bacalı şofbenin sönmesi demektir. Yani ortamda yanacak havayı bulamaması demektir. Bunun yanı sıra bir de baca temizliğinin sürekli yapılması gerekmektedir. Baca temizliği yapılmaz ise baca tıkanabilir ve atık gaz dışarı çıkmayabilir. Bu sebeple de atık gaz dışarı çıkamadığı için yine içeri sızarak kullanıcı sağlığını tehlikeye atabilir. Bu da bacalı şofben kullanımının dezavantajlarından biridir. Bacalı şofbenleri dikkatli kullanmalısınız. Aksi durumda yalnızca kendinizi ve değin yakınlarınızı da riske atmış olursunuz.


    Firmamız Konya da Bacalı Doğalgaz Şofben kullanıcılarına  bakım, tamir ve servis hizmetini titizle sunmaktadır.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ