Hüseyin Elmalı

GONYA TEKNİK

Firmamız dürüst ve profesyonel olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kombi Servisi olarak Konya ili ve merkez ilçelerine hizmet veren firmamız, eğitimler ile bilgilerini güncelleyen çalışanlarımız tarafından, tüm marka ve model kombilerin bakım-onarım işlerini yapmaktadır.

Doğalgaz tesisatları ve kombiler ilimiz Konya da uzun yıllardır kullanılmaktadır. Fakat bazen işçilik hataları, bazı durumlarda ise bakımların ihmal edilmesi, eskime vb sebeplerle arızalar meydana gelmektedir. Zamanla doğalgaz kaçakları gibi problemler ortaya çıkmaktadır. Bu sorunların geciktirilmeden çözülmesi gerekmektedir. Bu durum hayati önem taşıyan acil durumlardır. Konya ilinde doğalgaz kaçaklarının giderilmesi ve tamiri, tarafımızdan kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Firmamızdan öncelikle düzenli olarak doğalgaz Kombi Bakım Servisi hizmeti almanızı öneriyoruz. Çünkü herşeyden önce düzenli olarak Kombi bakımlarınızın yapılması çok ama çok önemlidir. Düzenli Kombi Bakımı ile verimli, ekonomik ve güvenli bir ısınma sağlamış olursunuz. Kombi bakımlarının yapılması kombilerinizin ömrünü uzatır verimini artırır büyük masraflı arızalar çıkmasını büyük ölçüde azaltır.

Kaliteden ödün vermeden, zamanında ve hızlı servis anlayışı ile tüm marka Kombi ve Sofben sistemleri için bakım, onarım ve servis hizmetleri vermekteyiz.Doğalgaz ocak dönüşümü, baca uzatması, cam menfez açma, kalorifer petek temizliği gibi bir çok alanda dürüst ve profesyonel bir anlayışla hizmet vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl garanti kapsamındadır.

Tecrübeli çalışanlarımız ve son teknoloji cihazlarımız ile

7Gün 24 Saat 0546 293 35 57 hizmet vermekteyiz.

                                 Hüseyin ELMALI