Konya Doğalgaz Şofben Tamiri

Konya Doğalgaz Şofben Tamiri

    Konya da evlerdeki doğalgaz tesisatlarında,  doğalgaz ile çalışarak suyu ısıtan, hermetik ve bacalı şofbenler kullanılmaktadır.
    Doğalgaz sofbenlerin bakımlarının yapılmaması, yanlış kullanım ve zamanlar eskiyen parçalarından dolayı arıza yapabilmektedir. Konya Doğalgaz Şofben Tamiri ihtiyaçlarınızda firmamız kaliteli ve garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamakta ve faaliyetlerini artan bir ilgi ile devam ettirmektedir.


    Konya Doğlagaz Şofben Arızaları ve  Tamiri
    Doğalgaz Şofben de ateşleme yok : Bu doğalgaz şofben arızasının tamirinde, genellikle şofbene gaz gitmiyordur ya da şofbenin pilinde bir sıkıntı var demektir. Firma personelimiz öncelikle şofbene gaz gelip gelmediğini kontrol etmektedir. Sorun yoksa pilinde bir sıkıntı vardır ve pilini değiştiririz.
    Doğalgaz Şofben zor ateşleniyor: Bu arızanın tamiri için önce şofbenin ana brülörünü kontrol ederiz. Gerekli ise değişimi yaparız.
    Doğalgaz Şofbenin alevi kendi sönüyor: Bu arızada sebepsiz olarak alev kendiliğinden sönmektedir. Şofbeni kapatırız ve yaklaşık olarak 10 dakika bekledikten sonra yeniden çalıştırırız. Tekrar etmesi durumunda alternatif çözüm yolları ile garantili olarak tamiratını gerçekleştiririz.
    Doğalgaz şofben baca arızası: Bu şofben arızasının tamirinde, genellikle binaların bacalarında çekiş sıkıntıları var ise bu durumda şofbende aşırı sıcaklık birikimine yol açar. Bu durumda baca termostatın da soruna sebep olmaktadır. Bu sorun şofben tarafından algılandığı zaman arıza göstergesi yanıp sönerek haber verir. Kısa zaman içinde şofbendeki arızanın giderilmesi için lütfen Konya Doğalgaz Şofben Servisimizi arayınız.
    Konya da karşılaştığınız tüm doğalgaz şofbeni arızalarında, doğalgaz şofben tamirinde, garantili güvenli tamir hizmeti için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ