Doğalgaz Kaçak Tamir Servisi Konya

Doğalgaz Kaçak Tamir Servisi Konya

Doğalgaz Kaçak Tamiri Servisi olarak Konya ili ve merkez ilçelerinden hizmet vermekteyiz.
Doğalgaz kaçakları neden oluşur? Doğalgaz kaçağı nasıl farkedilir? Doğalgaz kaçağı olduğuna dair şüpheli durumlarda neler yapılmalı ne gibi önlemler alınmalıdır? Doğalgaz kaçağı tamirini kimler yapar? Doğalgaz kaçak tespiti ve tamiri nasıl yapılır? gibi sorulara cevaplar bulabileceğiniz bu yazımızda ayrıntılı bilgi edinmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bu süreçte sizi doğru bir şekilde yönlendirecek nihayetinden sorununa güvenilir kaliteli ve hızlı çözümler üretecektir.

Doğalgaz kaçakları çok önemli sorunlardır. Bu tür bir sorunla karşılaşıldığında nasıl bir davranış sergilenmesi gerektiği konusunda bilinçli olmak hayati derecede önemlidir.

Doğalgaz sistemine geçiş yaparken, kaliteli ürün ve işçilik araştırması yapılmalıdır. Doğalgaz sistemleri ile ilgili olarak günümüzde bir çok marka ve firma bulunmaktadır. Bunlar içerisinde araştırma yaparak kaliteli ve güvenli olan ürünleri iyi bir işçilikle birleştirecek ve size sunacak olanı tespit ederek işe başlamalısınız. Sonraki süreçte ise yine düzenli olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Bütün bunlar sizin Konya ilinde doğalgaz kaçağı ile karşılaşma ihtimalinizi en az seviyeye indirecektir. Herşeye rağmen dış etkenlerin, ortak kullanım alanlarının, coğrafi şartların ve geçen zamanın etkisi ile doğalgaz kaçak problemleri ortaya çıkabilir. Doğalgaz kaçak tamiri Konya Servisi olarak böyle bir durumdan öncelikle soğukkanlı ve sakin olmanızı öneriyoruz. Sonrasında da vakit geçirmeden gerekli tedbirleri almanızı nihayetinde de firmamız ile acil iletişime geçerek doğalgaz kaçak tamirini yaptırmanızı önemli tavsiye ediyoruz.

DOĞALGAZ KAÇAK TAMİR SERVİSİ

* Doğalgaz kaçak tespiti elektronik doğalgaz kaçak dedektörü ile yapılması
* Doğalgaz kaçağı tespiti ve tamirinin daire içi ve dışında yapılabilmesi
* Genel gaz kaçak ölçümünün Manometre ile yapılması
* Doğalgaz ocak ve şofben gaz bağlantısı yapma. Tamir ve bakım
* Binanın kolonlarındaki doğalgaz kaçağının tespit edilmesi ve tamiri
* Gerekli görüldüğünde komple doğalgaz tesisatını yenileme çalışması
* Doğalgaz saatinin montajı ve kontrolünün yapılması
* Binalar için doğalgaz kaçak dektörünün kurulumunun yapılması
* Binanın genelinde problem varsa, komple bina doğalgaz tesisatının yenilenmesi.
 KAÇAK TESPİTİNDEN SONRA NELER YAPILMALIDIR.

1- Konya doğalgaz firması tarafından gaz kaçağı tespiti yapıldıktan sonra tespit tutanağının bildirim yapan kişi, binanın görevlisine veya yöneticisine verir.
2- Tamir için servisimiz ile iletişim kurmanız halinde çalışanlarımız hızlı bir şekilde tespit tutanağına göre doğalgaz kaçak tespiti ile ilgili gerekli tamiri titizlikle gerçekleştirirler.
3- Doğalgaz kaçak tamiri işlemi bittikten sonra doğagaz dedektörü ile tamir gören tesisat ile birlikte komple tesisat kontrol edilir.
4- Gerekli görülmesi durumunda tüm tesisatta doğalgaz kaçak kontrolü yapılır.
5- Firmamız tarafından yapılan işçilik hizmeti 1 yıl garanti kapsamındadır.
6- Doğalgaz kaçak tamiri için kullanılan malzeme üretici firma garantisine göre bildirimi yapılır.

Doğalgaz kaçağı şüpheleriniz neticesinde Alo 187 aradığınızda gelen ekipleri tespitleri doğrultusunda arızayı giderme noktasında ki ihtiyaçlarınız için acil güvenilir ve kaliterli çözümler için bizi arayınız.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ